Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tudok letölteni zemetöm...

Honnan tudok letölteni zemetömörítő programot, ami MP3-as zenét csinál meg ugyanúgy MP3-ba csak kisebb helyet foglaljon?

Figyelt kérdés

Telóra szeretném rárakni a zenéket, de amit eddig találtam az mind MP3-ból vmi más csinál. Nekem olyan kellene ami MP3-ból MP3-at csinál!

Hol találok ilyet?


2008. júl. 29. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz mp3-ból mp3 csinálni?De hogyha az már alapból mp3 akkor mit akarsz te átalakítani?
2008. júl. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A fájlméretét úgy tudnád csökkenteni, ha a bitrátát átkonvertálod, akkor viszont a minőség is romlik mondanom sem kell, nem is kicsit... egyszerűen nem éri meg átkonvertálni, mivel az már nem élvezhető annyira és csak kis helyet takarítasz meg vele. Szerintem egyszerűbb lenne bővíteni a memóriáját a telónak, manapság elég olcsók már a memóriakártyák
2008. júl. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
jah csak nemtom bővíteni a memóriáját. új telóra meg nincs pénzem. amúgy nem átkonvertálni akarom hanem azt akarom h maradjon MP3 csak a fájlméretét akarom lecsökkenteni. Azt hogy kell?
2008. júl. 29. 14:27
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt írtam le az előbb, a bitrátát lejjebb veszed, mondjuk adott egy szám 192kbps bitrátával azt lecsökkented mondjuk 128-asra (azt hiszem az a következő szint) és akkor csökken a mérete jó esetben fél-1 megával...


[link]


itt érdemes körülnézni a program iránt

2008. júl. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

A HWSW fórumán a Hardverműhely - Multimédia témában van egy mp3 konvertálás mp3-ba című topic.

Jó sok ötletet adnak, hogy lehet.


Vagy keresel egy lame.exe-t és megtanulod parancssorból használni. :)

2008. júl. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

www.goldwave.com


felrakod a progit

fájl--open megnyitod az mp3-at

fájl mentés másként lemented és átállítod 128k alatti bitrate-ra.

2008. júl. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ill Jani válasza:

Van egy progi, a Super Convertor, szoftverbázisrol letölthető, ingyenes. Bármilyen médiafájlból bármelyikre konvertál. Abban az audio fájlok paramétereit is tetszőlegesen állíthatod, könnyü és értelemszerű a kezelése, annak ellenére, hogy nem magyar a kezelőfelület.

Én már rég ezt használom telefonhoz is. Kezeli a 3gp kiterjesztéseket is.

2008. aug. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha csökken a bitráta nefelejtsd!!!...Romlik a minőség...eléggé
2008. okt. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!