Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Pencil animáció készítő...

A Pencil animáció készítő programmal csináltam egy animációt, hogy tudom a Movie Makerbe illeszteni?

Figyelt kérdés
Csináltam a Pencil programmal egy animációt, exportáltam SWF-be. Azt szeretném tudni hogy mégis hogyan tudnám Movie Makerbe illeszteni? Mit kell vele csinálni? Átalakítani? De hogy?

2014. máj. 30. 12:24
 1/2 tabaki ***** válasza:

Format Factory biztosan megcsinálja. Ha mégsem, az is egy megoldás, hogy képenként mented, és utólag összefűzöd, mondjuk Blenderrel.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__5..

2014. máj. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Megpróbálhatod a Youtube Downloader-el is lehet hogy át tudja konvertálni. Vagy keress egy másik konvertálóprogramot a neten ami át tudja konvertálni az SWF-et mondjuk MP4-be vagy egy másik formátumba amit ismer a Movie Maker.
2014. jún. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!