Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Roaming Mmappába ha belépek...

Roaming Mmappába ha belépek újra indul a gépem?

Figyelt kérdés
Windows xp nél be írom futtatáshoz hogy %appdata% és újra indul a gépem idáig nem csinálta mos lett újra telepítve pér napja mi a gond ?

2014. máj. 31. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Driverek fönt vannak?
2014. máj. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fönt..
2014. máj. 31. 16:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg vírus bujkálhat benne (gondolom, ezért akarsz belépni), és így próbál távol tartani. Egyéb lehetőség még valamilyen hardverhiba.
2014. máj. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Csinálj másik rendszergazda fiókot. Lépj be azzal, majd az előző fiókot töröld le. Feltéve, ha nincs benne fontos dolog. Akkor azt másold ki az új fiókból és csak utánna töröld.

Én a fiókhibákkal mindíg így bánok el XP -n. Gyorsabb, mint javítgatni és a felhasználónév pedig engem nem érdekel. Felőllem bármi lehet, ami a programoknak megfelel. (8 karaktert használok max és csak az angol ABC betűit, ezzel minden program boldogúl)

2014. máj. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm meg próbálom
2014. máj. 31. 17:34
 6/7 A kérdező kommentje:
Vírus van a Roaming mappámban a nod32 észlelte de nem tudom hogyan kell ki iktatni ilyen téren még kezdő vagyok valaki segítene ?
2014. máj. 31. 18:14
 7/7 anonim ***** válasza:

Amit a 4 -es válaszban írtam azt már próbáltad?

Egyébként a NOD -nak le kellene szednie...

Ha nem megy, akkor csökkentett módban csinálj új rendszergazda fiókot, amiből még mindíg csökkentett módban letörlöd az előző fiókot. Ez után mehet normál módban a rendszer. Ha ez után még van vírus, akkor más virusírtót is kipróbálhatsz.

2014. jún. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!