Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Haveromnak és nekem ugyan...

Haveromnak és nekem ugyan olyan laptopom van. Magamnak és neki is én raktam bele a Windows 7-et. Mindkettőnk lapijában 4 GB ram van. Neki 900 MB körül eszik, nekem 1,5 GB körül. Mitől van ez?

Figyelt kérdés
Mindkettőnknek minden ugyan úgy van beállítva, nekem még kevesebb programom van mint neki...

2014. jún. 1. 09:12
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Ha van 4gb ramod, akkor 1,5 gb hol probléma?

2. Háttérben futó alkalmazások, frissítő szolgáltatások is okozhatják.

2014. jún. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi, de minden szolgáltatás leállítok, akkor is. nem tudom miért van ez. valamikor felmegy 55%-ra is.
2014. jún. 1. 09:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Enyém felment 60-70-re is (megjegyzem, erősen használom a Vegas pro 12-t), de megoldottam ezt a gondot 8GB RAM-ra való bővítéssel. Bármennyire is szeretne felmenni szegénykém, csak 40-ig tud a kihasználtság. Tedd ezt Te is... :D
2014. jún. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!