Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezen a gépen hogyan futna a...

Ezen a gépen hogyan futna a Windows 7?

Figyelt kérdés

Tudom mik a rendszerkövetelményei:


* 1 GHz or faster 32-bit (x86) or 64-bit (x64) processor

* 1 GB of RAM (32-bit)/2 GB of RAM (64-bit)

* 16 GB of available disk space (32-bit)/20 GB (64-bit)

* DirectX 9 graphics device with Windows Display Driver Model 1.0 or higher driver



Ez pedig az én gépem:


Amd 1.8Ghz

1.5 Gb DDR400

Geforce 7300Gt 128Mb vidkari

32 bites win 7 re gondoltam.


A proci és a ram aggaszt, de mik a tapasztalatok, vélemények?



2014. jún. 2. 11:08
 1/8 P.O.C. ***** válasza:
Elfutna, de én nem erőltetném.
2014. jún. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem hasonlo gepen (1.86 Celeron, 1.5 Gb ram) okesan futott.
2014. jún. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy Pentium M, 1,5 Gb ram, integrált videokártyás laptopom (Dell Inspiron 1200), azon elment használhatóan, igaz aero nem ment rajta. Szerintem a tieden is menni fog rendesen.
2014. jún. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyébként ramból 1,5 gb a minimum amivel használható, 1 Gb-al is próbáltam egy gépen, de sokat akadozott.


Mondjuk inkább nem a rendszer a necces, hanem a mai böngészők például, amik hajlamosak nagyon sokat enni.

2014. jún. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1,5GB Ramon én is használom (igaz az 800mhz-es ddr2) de elfut normálisan. Használható... persze nem lesz sebességbajnok. Telepítést követően érdemes minden felesleges szolgáltatást letiltani és tényleg csak a szükséges programokat feltelepíteni.
2014. jún. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Négy éves Thinkpadon (2 GB memória) a lecsupaszított Windows7 Home Premium 32 bites jól működik. Nincs semmi felesleges csicsa, egy böngésző (Firefox), Wifivel használom. Persze játszani nem lehet rajta.
2014. jún. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Maradj az xp-nél vagy próbáld ki a Linux Mintet vagy a Lubuntut.
2014. jún. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha az a processzor AMD Duron, akkor meg se próbáld. Nekem van egy ilyen gépem 2GB DDR1 RAM-al és hidd el nem éri meg.

Ha nem az, akkor írd le milyen, mert már nem a GHz számít a processzoroknál, hanem a magok száma és az utasításkészlet is.

2014. jún. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!