Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Most vettem egy xbox 360...

Most vettem egy xbox 360 slimet mit kellene csinálni a flasheléshez?

Figyelt kérdés
Most vettem egy 360 slimet a gép teljesen gyári és a legelső kiadású slimből van, mert elő volt rendelve. Ha jól tudom a 2011 08 előtti gépeket lehet flashelni ez elvileg 2010 10 hóban jelent meg. Ugyebár akkor lehet-e flashelni? Ha igen valaki leírná a menetét vagy belinkelne egy oldalt, vagy pedig vigyem el szakemberhez mert nem olyan egyszerű mint gondolom?

2014. jún. 4. 22:40
 1/3 Tengor ***** válasza:
Ha a játékot lopod rá, akkor miért nem loptál olyan boxot, ami már eleve flashelt? Nehogy már fizess a szerviznek!
2014. jún. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Olcsón jutottam hozzá:) De kérlek a kérdésben segítsetek?
2014. jún. 4. 22:44
 3/3 anonim ***** válasza:

beviszed egy szervizbe, és azt mondod, hogy buherálják meg a boxot. Bár arra is figyelj, hogy a flasheléssel ugrik a garancia, még akár el is ronthatják, és akkor hali.

Google kereséshez: városod neve+ xbox 360 flash. Ha nem dob ki semmi hasznosat akkor csak simán xbox 360 flash és ott keresgélsz.

2014. jún. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!