Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mozilla Firefox vagy Google...

Mozilla Firefox vagy Google Chrome?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy ki melyiket találja jobbnak, praktikusabbnak, és miért?

2014. jún. 5. 09:35
 1/8 Tengor ***** válasza:
chromium-browser / chrome. Gyorsabb, kezelhetőbb.
2014. jún. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
chrome, bár én az opera-t is szeretem
2014. jún. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Firefox.
2014. jún. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sokan a Chrome nagy előnyének a gyorsaságát mondják, de én ezt nem tapasztalom, de legelabbis semmiképp sem szembeötlő a különbség.


A Firefox pozitivuma még mindig a kiegészítők, noha ezek vannak már Chrome-ra is.


Egyébként most már vállalható kezd lenni az IE is, az Operát mindig is szerették az emberek, és nekem a kisebbek közül még a Maxthon jön be.

2014. jún. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Firefox.

Chrome-hoz képest kevesebbet zabál,pláne procit! Ami nálam perpillanat még elégé számít..

2014. jún. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Most nekem a firefox a szimpatikusabb, mert nemrég egy adatbázis összes szövegét és képeit kiírattam magamnak egyetlen oldalra, ez azonnal kiakasztotta a chrome-ot, és a firefox is tekert fél órát, de ő meg tudta nyitni.
2014. jún. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én azt tapasztaltam, hogy lassabb gépeken a Chrome megevett csomó ramot, de gyorsabb volt, ellentétben a Firefoxxal, ami kevés erőforrást igényelt, de lassabb volt.

Én személy szerint random használom az IE-t, Maxthont, Firefoxot és Chrome-ot, mert egymás mellett vannak a tálcán, és random belekattintok, aztán amelyiket sikerült megnyitni, azt használom.

2014. jún. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A firefox sajnos egyre lassabb ahogy egyre magasabb a verziószám, sőt a legújabb sokszor csinál velem olyan tréfát, hogy nem válaszol egy darabig. :) Viszont azt szoktam meg ezért azt használom.

Attól függetlenül van chrome is a gépemen, és ha nagyon muszáj akkor azt használom :)

2014. jún. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!