Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Adatvégrehajtás megakadályozás...

Adatvégrehajtás megakadályozása + Smart Security probléma. Mi történt?

Figyelt kérdés

Két problémám is van.


1. Az Eset Smart Security (legújabb) egyik pillanatról a másikra el kezdte zabálni a procit, használhatatlanul lassú a gép az ekrn.exe-től. Letöröltem, kipucoltam a gépet: Kaspersky-t próbáltam, avast premiert + malvarebytes. Személy szerint szeretem a Nodot, így vissza akartam tenni. Igen ám, de itt jön Probléma 2.


2. A Win XP is meggágyult és egyszerűen az msi telepítőt nem akarja futtatni. Valahonnan kotortam egy angol Esetet, most az van fent, de hát a proci megint az egekben. Előugrik egy adatvégrehajtást gátló ablak, hiába engedélyezek mindent, abszolút semmi, nem is reagál. Ezen oldalon lévő megoldással is próbálkoztam, sikertelenül ( [link]


XP SP3. Mi a jó ég lehet a probléma?? Már végigolvastam az összes fórumot, de semmit sem találtam. Mielőtt javasolnátok: képtelenség F8-cal elindítani a gépet csökkentett módban. Szóval enyhén tanácstalan vagyok. :-s


+ 1 kérdés: Tud valaki egy megbízható vírusirtót, ami nem eszik sokat? Tudom, szubjektív, de jól jönne 1-2 tanács. Köszönöm!


[link]

[link]

[link]



2014. jún. 10. 19:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálam pl. a vírusirtó akkor akadt ki így (konkrétan ez), amikor olyan vírust szedtem be (mert nem ismerte fel elsőre), amelyiket nem tudott véglegesen irtani, hanem csak törölni/karanténozni, de az meg csak újra "létrejött" és elindult, és ez a folyamatos törlés okozta a proci túlpörgését. Nézd meg a karantént, hogy nem-e uazt a fájlt karanténozta már milliószor.

Ez sztem az újratelepítést is akadályozhatja.

2014. jún. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kipróbálom a Pandát, azt mondják, keveset eszik.

Viszont ezzel az adatvégrehajtásos cuccal mit kezdjek? Alig enged bármit is módosítani a gép, már mindenhez betettem a pipát. :-s

2014. jún. 11. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!