Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szevasztok, Miért megy ilyen...

Szevasztok, Miért megy ilyen rosszul a cs:go!?

Figyelt kérdés

Na szóval, megszeretném venni a játékot. És gondoltam előtte leszedem és kipróbálom, hogy, hogy fut, Nagyon meglepődtem..

640x480-ban ls minden low-off-on van. és ugrál az fps nagyon 20-30 között nemértem miért megy ilyen szarul. van más játék is a gépen aminek nagyobb gépigénye van és jobban is fut.

Gépem: Ram:2GB-DDR2 Proci:Intel Pentium Dual E2200-2.20GHZ Kártya:Nvidia Geforce 210-1GBD-DDR3 64bit. Szóval ha tudtok segiteni légyszivesz írjátok le.. de szerintem azért ezen a gépen (tudom nem a legjobb) de legalább laggmentesen ellmehetne. Megnéztem a gépigény.hu oldalon ezen a gépen Max és 1080p-t írt. de mégse megy így.. PROBLEM?



2014. jún. 11. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:

A problem, hogy ne ilyen gepigeny.hu és társai legyen a mérce.


A CS:GO alacsony gépigényú játék, ez a Source motor hozadéka, de mindenen azért nem megy el.


A gépigényéről:

A minimumként megadott Core2 Duo E6600 ugyanaz a generáció, mint amibe a tiéd is tartozik, csak a tiéd annak a generéciónak a low-end végéhez, az E6600 pedig a high-endhez.


A videokártyával hasonló a helyzet. Egy középkategóriás GT240 GDDR5 számára meg sem kottyanna a játék, de a GT210 egy vicc, nem videokártya.

2014. jún. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Letöltött verzióba, ami nem Steames, ott még teli van bugokkal, nem érkezik rá frissítés sem. szóval kérj valakitől egy steam accot,és húzd le a játékot, egyébként úgy szoktam megnézni hogy megy-e a gépemen az adott játék hogy: youtube-ra fel, aztán pl: CS:GO Geforce 210 E2200
2014. jún. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"szóval kérj valakitől egy steam accot,és húzd le a játékot"


Accot sem kell kérni. Family Sharingben simán megoldható a dolog.

2014. jún. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, tudom a 210-es kártya egy fos. utánna néztem és ezeket elvileg netezésre használják!
2014. jún. 11. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!