Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Elakadtam a Sims 3-ban, ötletek?

Elakadtam a Sims 3-ban, ötletek?

Figyelt kérdés
Egyszer csak megjelent egy fekete bőrszínű baseball sapkás csaj, aki egy hyper modrn sugár fegyverrel lő FALON ÁT az elektronikai cuccokra aztán azok eltűnnek. Hívtam rendőrt de 500 §-t levont mert feleslegesen hívtam... HELP PLS!!!

2014. jún. 11. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert nem eredetibe van meg a játék. A tört verzióba belecsempésztek ilyen kis huncutságokat. Nem lehet ellene mit tenni.
2014. jún. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

az előző hülyeséget irt.....

az azért van mert nem fizetted be a számlákat, és ekkor jönnek a behajtók akik egy azthiszem szürke furgonnal vannak és lehet valami egynruhájuk is van nemtudom pontosan hogy néznek ki már nagyon rég nem jöttek hozzám mert mindig fizetek számlákat.

gonodlom nemrég kezdtél el játszani vele.

egyébként a számlákat a ház elötti posatádára kattintva tudod kifizetni de ha egy ideig nem fizeted általába küld egy értesítést is hogy fizesd be a jobb felső sarokba de lehet hogy ezt nem vetted észre és ezért jöttek mert nem fizettél számlát a házad kiadásaiért!

2014. jún. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Na nemtudom lehet nem pontosan fogalmaztam szoval azért veszik el a cuccaid azzal a kütyüvel mert most tegyük fel a csekk amit ki kéne fizetned az pl: 4215 simoleon lenne és mivel te ezt nem fizetted ki jönnek és ennyi értékbe elvesznek tőled valamitt pl: egy tv-t egy mikrót és egy drágább bútort hogy ezzel egyenlítve legyen az adósságod remélem igy érthetőbb :)
2014. jún. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!