Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok letölteni, ha...

Hogyan tudok letölteni, ha Google Drive-vel kapok fájlt a gmail beérkezett levelekbe?

Figyelt kérdés

Azaz szeretném a Drivet aktiválni, hogy fogadni és küldeni tudjak óriásfájlokat, csak a lépéseket nem tudom.


A nem gmail-osoknak van lehetőségük a letöltésre?



2014. jún. 14. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha Drive-ra feltöltesz egy fájlt, jobbklikkelsz rá, "Megosztás...", ott lesz hogy "Csatolás e-mailhez". Így tudsz küldeni (nem muszáj gmail-esnek lennie, ugyanúgy letölthető lesz bármilyen szolgáltatóval a csatolmány). A letöltéssel nem igazán értem, mi a gond.. ugyanúgy kell letölteni, mint akármilyen másik csatolmányt. Ráviszed a kurzort a csatolmányra, és klikkelsz a Letöltés-re.
2014. jún. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha nem szőke nő vagy,akkor fejtsd ki egy kicsit érthetőbben,hogy mi a kérdésed,
2014. jún. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Jó, jó barna vagyok, de akkor jól értelmezem:

Ha gmailom Google Drive-jével küldök nem gmailosnak, mondjuk freemailosnak vagy vipmailosnak, stb... óriásfájlt, akkor azok is le tudják tölteni, vagy először Google Fiókot kell nekik regizni? Mert ugye Google Fiókot nem csak gmail cimmel lehet regizni.

2014. jún. 14. 14:18
 4/8 anonim ***** válasza:

Most próbáltam ki, freemailre küldtem Drive-ból mailt, simán működik :)

#1-es voltam

2014. jún. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Feltöltöd a cuccot a Drive-ba (áthúzod egy intézőablakból) utána beállítod a megosztását (share), hogy aki a link birtokában van, hozzáférhessen (olvasás vagy írás joggal), a linket elüldöd akárkinek és ő szépen letölti.
2014. jún. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#1-es: Köszi. Saját magad freemaljára küldted el és azt is ugyanazzal a böngészővel nyitottad meg?

Engem érdekelne, hogy ha én gmail-ból Chrome-n keresztül küldöm az illető freemaljára, akkor ő bármely böngészővel le tudja tölteni? Bocs, hogy kérdezem, mert azt az infót kaptam, hogy a Drive küldeményt csak a gmailosok tudják letölteni.

2014. jún. 14. 16:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Csináld, amit leírtam. A feltöltött doksi szerkesztéséhez természetesen kell a Drive, de bárki letöltheti.
2014. jún. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, saját freemail-emre küldtem, ami teljesen független a Google-Fiókomtól. Ugyanazzal a böngészővel töltöttem le, de ez semmit sem befolyásol, az e-mail az e-mail, bármelyik másik böngésző is ugyanúgy le fogja tudni tölteni :) Az infó, amit kaptál, nem megalapozott.

Egyébként #5-ös megoldása is jó, ez esetben még e-mailt sem kell küldeni, elég, ha a hivatkozást megadod neki bármilyen úton, onnantól eléri a fájlt.

Mindkét esetben tökmindegy, hogy van-e Google-Fiókja a másik félnek.

#1-es voltam

2014. jún. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!