Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Battlefield 3-ban hogy tudom...

Battlefield 3-ban hogy tudom megváltoztatni a nevem?

Figyelt kérdés
Eredeti, Origines a játék. Googleztem és ezt találtam: [link] De ez nem működik. Más megoldás?

2014. jún. 19. 09:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Pedig az Originen nekem is sikerült a múltkor (egy kisbetűt nagyra kicserélni...)
2014. jún. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na ja, de én a biztonsági kérdésre a választ is elfelejtettem. Lehet, hogy írok az EA-nak. Mert elég szar nevem van most, pedig a játék megy ultrán 70 fps-sel.
2014. jún. 19. 13:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Jah, azokat a biztonsági kérdéseket én is utálom...

Az egyik kollegám (a rendszergazdánk) ajánlotta a múltkor egy másik kollegának, hogy az ilyenekre kisbetűvel és ékezetek nélkül írjon választ mindig... Úgy könnyebb kitalálni, ha épp nem jut eszébe...

2014. jún. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ráadásul én azt állítottam be, hogy "hová mentek nászútra" (15 éves vagyok, de mindegy :D), emlékszem, hogy valami összefüggő mondatot írtam, de arra is, hogy valami baromság volt a válasz. De magára a válaszra sajnos már nem emlékszem.
2014. jún. 19. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!