Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan csináljam meg?

Hogyan csináljam meg?

Figyelt kérdés

Windows XP van a gépemen.Még délután letöltöttem a Windows Doctort az avast jelzett,hogy vírusos file,de kikapcsoltam 10 percre az avastot majd elindítottam a Windows Doctort.1 mp-re egy kék háttér bejött tele számokkal és betűkkel és újraindult a gép.Majd ezután akárhányszor elindítottam betöltött a Windows majd ujraindult a gép.Újratelepítettem a gépet,és azóta szinte egy programot nem enged telepíteni vagy letölteni.Pl.

-az opera böngészőnél a végénél leállt a letöltés

-a chrome mindig csak azt írta,hogy letöltés

-az avast telepítő amint elindítottam,rögtön újraindult a gép

Segítség,mit csináljak,hogyan csináljam meg?



2014. jún. 19. 20:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Szervízcsomagok fent vannak,driverek szintén
2014. jún. 19. 20:08
 2/5 Tengor ***** válasza:
Tipikus, te már csak jobban tudod, hogy mi a vírusos és mi nem... Tedd újra, viszont ne XP-vel. Linux mint XFCE mehet rá nyugodtan.
2014. jún. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De akkor így már nem lehet megjavítani ?
2014. jún. 19. 20:14
 4/5 Tengor ***** válasza:

Az oprendszert vagy igen vagy nem. Csinálsz egy alapos vírusirtást és vagy jó lesz vagy sem, de legalább sok időt elvesztegetsz.

Egy telepítés előbb megvan és biztosabb lehetsz benne, hogy megszabadultál a kártevőtől (persze ez típustól is függ)

2014. jún. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged ment a zöldkéz
2014. jún. 20. 07:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!