Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik programmal tudok...

Melyik programmal tudok teljes mentést (backup) készíteni a windows-ról, a beállításokról és a programokról, adatokról?

Figyelt kérdés
Olyan programra lenne szükségem, amivel teljesen vissza tudom állítani a jelenlegi állapotot, ha pl. újra kell telepíteni a rendszert vagy tönkre megy a hdd. Tehát, ha valami gond van és helyreállítást csinálok, akkor MINDEN ugyanúgy legyen mint most.

2014. jún. 24. 12:23
 1/4 coopper ***** válasza:

Szia.


Hiren's boot Cd-n van belőlük egy pár : [link]


Backup Tools


* Acronis True Image 8.1.945: Create an exact disk image for complete system backup and disk cloning.

* COPYR.DMA Build013: A Tool for making copies of hard disks with bad sectors.

* Double Driver 1.0: Driver Backup and Restore tool.

* Drive SnapShot 1.39: Creates an exact Disk Image of your system into a file while windows is running.

* DriveImage Explorer 5.0: To add/remove/extract files from Drive image file.

* DriveImageXML 2.02: Backup any drive/partition to an image file, even if the drive is currently in use.

* DriverBackup! 1.0.3: Another handy tool to backup drivers.

* Express Burn 4.26: CD/DVD Burner Program to create and record CDs/DVDs, also create/burn .iso and .nrg images.

* Ghost Image Explorer 11.5: To add/remove/extract files from Ghost image file.

* ImageCenter 5.6 (Drive Image 2002): Best software to clone hard drive.

* Norton Ghost 11.5: Similar to Drive Image (with usb/scsi support).

* Partition Saving 3.71: A tool to backup/restore partitions. (SavePart.exe).

* Smart Driver Backup 2.12: Easy backup of your Windows device drivers (also works from PE).

* WhitSoft File Splitter 4.5a: A Small File Split-Join Tool.



Sok sikewrt.

Üdv.

2014. jún. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

És ezek közül melyik az, amit a érdemes használni egyszerűség, szolgáltatások szempontjából?

2014. jún. 24. 13:47
 3/4 coopper ***** válasza:

Szia.


Én a Norton Ghost 11.5-et használom (főleg azért mert a mini winxp-ben is benne van a Hiren's Boot CD-n).


Nézd meg ezt : http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__5..


Sok sikert.

Üdv.

2014. jún. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megnézem.
2014. jún. 24. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!