Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A watch dogs on bellül hol...

A watch dogs on bellül hol tudom elérni a multiplayer lehetőséget? Mert a játékon bellül nem találom, ebben a uplayben van. Magyarul van meg de nem találom.

Figyelt kérdés
2014. jún. 27. 13:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is: amíg leírtad ide ezt a nehéz, szakszerűen felépített, kidolgozott és minden elemében helyes kérdést, addig google-be már 26x rákereshettél volna.

VAGY ami még jobb, hogy játékon belül néha megerőlteted a szemed és elolvasod azt, amit kiír arra a nagy világító, színes téglalapra (főleg, mivel magyar), ugyanis ott elég sokszor elmondja hogyan lehet online játszani, és hogy amíg el nem jutsz egy bizonyos küldetésig, addig nem fogsz tudni online játszani.


Megkockáztatom azt, hogy szinte még a játékkal is alig játszottál, mert egyébként tudnád, hogy az okostelefon menüjéből lehet elérni az online játékot, amihez szintén csak olvasni kell.


Szívesen.

2014. jún. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm igazat adok neked elég hülye kérdéd volt azóta elértem addig az ominózus küldetésig. Azóta ki is próbltam és tetszik. Szóval kösz és bocs mégeszer.
2014. jún. 30. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!