Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7-ben hol lehet...

Windows 7-ben hol lehet beállítani azt, hogy egyszerre több azonos felhasználói szoftver is nyitva lehessen? Konkrétan a firefox-ra gondolok.

Figyelt kérdés
Tehát, ha mondjuk megnyitottam egy blogot firefox-szal, de szeretnék közben keresgélni is, ne kelljen kilépnem a blogból, netán még ide is írni?

2014. jún. 28. 07:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

öööö... lapfülekről még nem hallottál? :D

vagy megnyitod új ablakban...


nem igazán értem, hogy ezt eddig, hogy nem fedezted fel? :)

2014. jún. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Tehát: linkre rámész jobb gombbal-> megnyitás új ablakban (másik ablakban nyílik); megnyitás új lapon (új lapfülön nyílik amik között az eredeti ablakban tudsz váltani felül)
2014. jún. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
hát ez érdekes kérdés,
2014. jún. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy Te érted amit írtál, de én nem :(

Xp-ben a tálcán sok-sok foxot tarthattam egyidejüleg nyitva. Azt szerettem volna megtudni, hogy Win7-ben ezt hol lehet beállítani.

2014. jún. 28. 09:07
 5/16 anonim ***** válasza:

pedig jól írta az elsőke,

-egy firefoxot nyitunk,és azon belül akárhány oldalad is lehet megnyitva,

-ja és ez nem függ,hogy xp,vagy win7,mindkettőben egyforma,

2014. jún. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Sajnos ezt ettől egyszerűbben/érthetőbben nem lehet szavakkal elmagyarázni. Hívd át egyik ismerősödet aki elmagyarázza és megmutatja.


Egyébként nem bonyolult, próbálkozz! A 6 éves unokahúgom is rájött (magától)!

2014. jún. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
ha megnnitod a firefoxot... akkor lesz alapból egy kb 5 centis sáv a képernyő felső szélénél közvetlenül... bal oldalt na az mellett jobbkéz felől lesz egy kb 3-5 milis kis pöcök, na arra ha rákattintasz akkor benyit egy új fület, és ott ugyan úgy böngészhetsz mint ahogy eddig tetted... ha meg akarsz nyitni egy harmadikat vagy sokadikat akkor ugyan úgy arra a kis pöcökre... ha viszont be akarsz zárni egyet akkor vidd az egeret annak a fülnek a jobb sarkára amit be akarsz zárni és ott megjelenik egy pici x arra ha rámész akkor bezárja az adott fület...
2014. jún. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
ha 2 firefox ablakot akarsz egyszerre akkor shift+kattintás, ha a a firefoxon belül akarsz létrehozni egy új oldalt de ugyan abban az balakban akkor ctrl+t
2014. jún. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Előző vagyok ...még azt akartam írni, hogy amit írtam az mindegyik böngészőre igaz nem csak a firefoxra
2014. jún. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
ha pedig a blogon vagy akármilyen más oldalon van egy link és megakarod nyitni h a blog ne záródjon be , akkor rá kattintasz görgővel vagy jobb egér gombbal rányomsz a linkre és megnyitása új lapon/új ablakban
2014. jún. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!