Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudnak feljönni a minecraf...

Nem tudnak feljönni a minecraft hamachi-s szerveremre. Miért? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ha elindítom akkor én fel tudok rá csatlakozni viszont ha valaki(hamachi-s kapcsolat mellett)fel szeretne jönni akkor nem tud mert csak "Csatlakozás a szerverhez" szöveget látja.

Ez nem tudom mért van és ebben kérném a segítségeteket.



2014. júl. 7. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyitva van a routereden a port, amin csatlakozni próbálnak?
2014. júl. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az van igazából, hogy én is wifi-ről netezek.
2014. júl. 8. 02:45
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
Mert a hamachi szar.
2014. júl. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Igazából azért van mert a windows tűzfal blokkolja minecraft portját! Ezt úgy tudod megoldani hogy start-->beírod tűzfal

-->fokozott biztonságú tűzfal-->jobb klikk futtatás rendszergazdaként-->bejövő szabályok-->új szabály-->a portot jelölöd be-->tovább-->hagyszmindent aporthoz beírod 25565-->

addig lépegetsz amíg nem kér nevet ide bírod Minecraft TCP-->befejezés


mégyszer ungyanezt ccsak amikor beírod a portot a 25565 átjelölöd a TCP-t UDP-re,majd a végén is névnek azt adod hogy Minecraft UDP! Ha nem érted írj és csinálok róla egy tutorial vidit!

2014. júl. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Előző vagyok! Tessék itt látod is : https://www.youtube.com/watch?v=UgXF5_UW754&feature=youtu.be
2014. júl. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek :) Főleg a kedves utolsó válaszolónak!
2014. júl. 8. 13:41
 7/7 anonim válasza:
Köszönöm, nekem is segített! (:
2019. aug. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!