Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem indul el a Call of...

Miért nem indul el a Call of Duty ghosts?

Figyelt kérdés
Mitől van ez ? megvettem a Cod ghosts-ot feltelepítettem steamen is aktiváltam. első indításnál sikeresen frissítette a multiplayert és a simát is. viszont mikor el akarom indítani ezt dobja ki "nem sikerült a játék indítása (ismeretlen hiba) további infók .. és ugye a link" felmentem az oldalra ott minden utasítást megcsináltam troubleshootoltam az se jó frissítettem mindent windows update minden volt így se jó ! mindent megpróbáltam de nem működik ! elegem van 9000 forint volt és b*szik működni ! ráadásul 60 gigányi helyet is fel kellett szabadítanom annak a bánatnak és nem működik !! S.O.S. pls mondjátok el mi a gond minden progit leállítottam ami crasheltetné ! skypot avastot torrentet mindent ! ha nincs is megoldás akkor legalább arról tájékoztasson valaki hogy hogyan tudom visszaszerezni a pénzem ! előre is köszönöm a válaszokat ! S.O.S.

#Steam hiba #Call of Duty: Ghosts #Cod Ghosts hiba #CoD ghosts crash
2014. júl. 10. 12:23
 1/5 |Orfeusz| ***** válasza:

A Skype helpdesknél kérj segítséget, ne itt!

Ha mégis itt kérsz akkor legalább valami információt közölj, mert most annyit tudtam meg hogy nem működik és mérges vagy.

A gépről és az oprendszerről mindent írj le amit tudsz.

2014. júl. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja. Hány GB RAM-od van? DX hányas a kártyád?
2014. júl. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ramfix?
2014. júl. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

OP rendszer: Windows 7 Ultimate 32 bit

Videókártya : AMD Radeon HD 6670

Processzor : AMD Athlon II X2 270 Processor (2CPUs),~3,4GHz

4 Gb Ram

Directx 11


mindent kikerestem amit csak tudtam előre is köszi a további válaszokat

2014. aug. 8. 09:13
 5/5 A kérdező kommentje:
basszus lehet hogy meg van a hiba a játék dobozán a gépigénynél 6 giga ramot írnak nekem meg csak 4 van ! hogy tudom ezt bővíteni ?
2014. aug. 8. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!