Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik olyan msn progi...

Létezik olyan msn progi mobilra, ami támogatja a headset használatát mikrofonként? Ha igen, hol találok ilyet?

Figyelt kérdés
Konkrétan arra gondolok, hogy a zenehallgatáshoz kapott mikrofonos fülhallgatómat szeretném mikrofonnak használni msn-ezés közben.
2008. aug. 3. 00:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Bármelyik mikrofont támogatja az MSN, amelyiket az operációs rendszered mikrofonként támogat. Azt nem az MSN, hanem a hangkártya "hajtja meg". Így ha neked olyan mikrofonod van, amely a fülhallgatóra van szerelve, az is éppúgy tökéletes lesz neked, mint ha különálló mikrofon lenne. Még az is mindegy, hogy USB vagy pedig kétdugós.
2008. aug. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, azt én is tudom, hogy számítógépen hogy működik a dolog, de én (mint azt írtam a kérdésben is) mobilra keresek. Tehát, hogy világosabb legyen: mobilon futtatom az msn-t(ugyebár léteznek már mobiltelefonra készül msn programok is), és ekkor szeretném használni, a telefonomhoz kapott headsetet.

Nem tudom, így már érthető-e...:)

2008. aug. 4. 08:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Van az ebuddy de azzal csak irkálni lehet.Én nem tudok olyat amivel mikrofont is lehet használni.Ha kell a progi a nokiaprogramok.hu-n a letöltéseknél ird be a keresőbe és eBuddy_nokia_n95.jar néven megtalálod.
2008. aug. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!