Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A laptopomrol eltunt a wifi...

Mcferrin kérdése:

A laptopomrol eltunt a wifi fogasara alkalmas program. Lenovo (ibm) thinkpadom van, ehhez kellene egy program, hogy tudjak netezni. Lenne olyan kedves valamelyikotok, hogy linkel egy virusmentes programot?

Figyelt kérdés
En egy 21 eves, szamitogepekhez nem tulzottan erto lanyka vagyok, akinek most egy okos segitseg- linkre lenne szuksege. :) Koszonom szepen a valaszokat!

2014. júl. 17. 12:48
 1/4 anonim válasza:
ilyen nem létezik, ha a laptopod nem tudja fogni a wifit, akkor egy program nem segít, ha tudja, akkor nem kell külön program
2014. júl. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazabol nem ertem mi tortent,mert ment rajta a net rendesen. Most azt irja, hogy nem talalhato vezetek nelkuli halozat, pedig tobb is van hatotavolsagon belul. Sok mindent megprobaltam mar, ezert tippeltem arra, hogy az egyik pillanatban meg volt egy program a gepemen, ami fogta a wifit, a kovetkezo bekapcsolaskor pedig eltunt. Hogy hogy, azt en sem tudom. :D
2014. júl. 17. 13:05
 3/4 kata kata ***** válasza:
Húzd ki a routert pár másodpercre a 220v-ból és dugd vissza.Nálam működik ez a megoldás.
2014. júl. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos ez mar szamtalanszor megtortent, nem segitett. :(
2014. júl. 17. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!