Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki hozzáértő segítene...

Valaki hozzáértő segítene dönteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, olyan számítógép zsenit keresek, aki sokkal jobban ért hozzá, mint jómagam! :D Fifa 12, vagy 13-at szeretném letölteni a gépemre, de nem tudom eldönteni, hogy vajon menne e valamelyik rajta!? [link]

[link]

[link]

ezek a gépem tulajdonságai. meg tudnátok mondani, hogy vajon ez elég lenne e hozzá? Szerintem amúgy igen, de lusta vagyok, mert nem akarom feltenni azért, hogy utána kiderüljön, hogy nem megy, és akkor elpazarolt idő...


2014. júl. 18. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Üdv! Nem tudom melyik lenne jó, de szerintem előbb cseréld le a rendszered 64-bitesre!
2014. júl. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
miért cseréljem le? :)
2014. júl. 18. 16:53
 3/6 anonim válasza:

Fifa 12

[link]


Fifa 13

[link]



egyszerűen csak behelyettesíted a géped paramétereivel és ha a tied pont olyan, vagy jobb akkor megy rajta



az eredmény ez:

A Fifa 12 biztosan menne rajta, maximális felbontáson.

A Fifa 13 is menne, de az biztos, hogy nem a legnagyobb felbontáson (=kicsit rosszabb képminőségben)


UI.:

A 32bit-et tényleg le kéne cserélni.

2014. júl. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

...előző vagyok.

és mi ez a ratyi-piros szín?

2014. júl. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

...még mindig én vagyok

ha lány vagy, akkor bocs, de a fifa-ból ítélve nem hiszem

...ha mégis, akkor SZERETLEK

2014. júl. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
mi az hogy ratyi piros szín??? amúgy meg nem ez a téma, hogy lány vagyok-e vagy sem. De köszi a választ
2014. júl. 20. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!