Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet a WoW-ba a sámánnak...

Hogy lehet a WoW-ba a sámánnak totemet használni?

Figyelt kérdés
A Wow-ba trainernél kitraineltem 2 totemet,de egyik se működik.Mit kell csinálni,hogy működjön?
2010. jan. 9. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nem eredeti szerveren játszol, akkor könnyen lehet, hogy bugos, vagyis hibásan van megírva (a játék programjában elírtak valamit, nem tudják hogyan kell, stb)

Ráadásul úgy tudom, hogy a totemekek questtel kell megszerezni, nem trainernél, de ebben nem vagyok biztos...

Ha eredetis vagy, kérdezz meg egy GM-et

2010. jan. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát alapból questtel meg kell szerezni magukat a totemeket(nem a varázslásokat hanem a 4 elem totemjét) vagy van ahol meg lehet venni nemtom, és csak az után fogod majd tudni
2010. jan. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Ha eredetis vagy, kérdezz meg egy GM-et"


Ha meg tört szerveres vagy, kérdezz meg egy GM-et.

2010. jan. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

azért írtam, hogyha eredetis, akkor GM-et kérdezzen, mert valszeg a GM tudja, hogy mi a baj.

míg ha egy tört szerón nem működik ( én is találkoztam bizonyos hibákkal, amik mindig ugyanazok voltak minden tört szerveren. de sok volt, ami egy másikon pl teljesen jól működött, vagyis ott valamiféle csoda folytán ki tudták javítani) akkor simán lehet GM-ek nem tudják kijavítani vagy lusták programozni, ott felesleges megkérdezni, mert ha nem működik, akkor általában nem is tudnak vele mit kezdeni, meg amúgy sem működhet minden 100%osan egy törtön, míg az eredetin azért működjön már, vagy ha nem, akkor a GM csináljon (és általában csinál is) valamit... de mindegy, végülis meg lehet kérdezni törtös GM-et is, csak általában a "dolgozunk rajta" és a " nem tudjuk megoldani, mert nem lehet" a válasz...

2010. jan. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Eredeti CD-m van,de tört szerveren játszok.Nem küldivel szereztem,hanem a trainernél volt olyan hogy totem,és kitraineltem,nem adott küldit,de nem működött a totem
2010. jan. 10. 11:52
 6/6 anonim válasza:
Az egyik trainer ad egy küldetéssorozatot, annak a végén kapod meg az egyes totemeket, csak utána tudod használni a hozzájuk kötődő varázslatokat, mint pl searing totem, magma totem
2010. dec. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!