Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vettem egy scannert és a...

Vettem egy scannert és a drivere nem jó a Vistára! Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Van egy tök jó scannerem és nem tudom használni! Elég idegesítő!


BearPaw 1200TA scannerről van szó. Már nézegettem más fórumokat is (igaz kicsit gyenge angol tudásom van) és mindenhol azt olvastam, hogy nem lehet futtatni Vistán.

Ez hogy a fenébe lehetséges? Nincs valami megoldás mégis ilyen esetben? 32 bites a Vistám.


Nagyon fontos lenne, előre is köszönöm, ha valaki tud segíteni!


2010. jan. 10. 01:03
 1/5 anonim ***** válasza:

A Mustek magasról tesz a drivertámogatottságra, amúgy ez egy 8 éves cucc, szóval kizárt hogy csinálnának hozzá.


Legfeljebb felraksz egy XP-t is egy másik winyóra, és arról bootolsz, ha használni akarod.

2010. jan. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ohh! Ez nagyon rossz akkor! :( :(


Sajnos a ilyen bootolásokhoz meg nem értek, nem vagyok egy számítógép guru.


Egyszerűen azt nem tudom felfogni, hogy ezt a drivert miért csak Windows 98/ME/2000 és XP-n lehet futtatni??? Vistán miért nem?


Nagyon idegesítő! :( :( :(

2010. jan. 10. 01:17
 3/5 czibles ***** válasza:
szerintem 1 próbát meg ér a win7 is elvileg annak nagyobb a driver támogatása. (nem sok esély van rá de hátha)
2010. jan. 10. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha nem válik be egyik sem oda adod
2010. jan. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A Vista egy killerapp. Vagyis mégse, de a lényeg az, hogy ha a M$ nem kap pénzt érte, nem teszi vista ready-re. Az én ajánlatom az, hogy töröld a francba a Vistát. Semmivel nem tud többet, mint az xp. Ha a csili-vili megjelenése tetszik, akkor alakítsd át az xp-t. Ugyanúgy néz ki (ha nem jobban), gyorsabb és stabilabb. Ja, és fogsz tudni scannelni.


Hogy hogy kell átalakítani az xp-t? Guglizz, vagy kérdezd azt.

2010. jan. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!