Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy nagyon régi program nem...

Egy nagyon régi program nem működik windows 7-en. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A következő hibaüzenetet kapom: "A fájl verziója nem kompatibilis a Windows verziójával. A számítógép rendszeradatai között tekintse meg, hogy a program x86 (32 bites) vagy x64 (64 bites) verziójára van-e szükség, majd lépjen kapcsolatba a szoftver gyártójával."


Egy 1995-ös programról lenne szó. Megpróbálkoztam már kompatibilitási módban is futtatni de nem ment. A VirtualBox-ot meg légyszi ne is említsétek. Előre is köszönöm a válaszokat.



2014. aug. 13. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
DosBox?
2014. aug. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dosos program? Ahhoz DosBox fog kelleni.
2014. aug. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Windows 95-höz készült a program azt hiszem. DOS-os gépet mèg életembe nem láttam. Valószínűleg már nem os fogok :D
2014. aug. 15. 14:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez is afféle virtulis gép. Mármint a DosBox. Windows alatt hoz létre virtuális dos gépet. Ezen belül indítva menni fog az alkalmazás, már ha DOS alatt működik. Meg tudod adni az alkalmazás nevét? Akár privátban. Kipróbálnám nálam működik-e.
2014. aug. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam már virtuális gépet létrehozni VirtualBox-al. Azzal lehet DOS-t is. Bár nekem nem DOS kéne. Windows XP-n még például működött. Az a baj hogy nekem semmilyen virtuális gépet nem sikerült létrehoznom, szóval a VirtualBox-al hiàba próbálkoztam.
2014. aug. 17. 12:22
 6/6 anonim ***** válasza:

xp-ben még volt DOS, vista ota meg nincs.


a dosboxba nem kell kézzel létrehoznod a virtualis gepet, csak felrakod és megy... azert mondjuk azt.

2014. aug. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!