Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a különbség a windows 8 és...

Mi a különbség a windows 8 és a windows 8.1 között?

Figyelt kérdés

Melyiken van start menü? Googlen neztem, de nem nagyon találtam jó képet, amin biztosra megyek, hogy az a win 8.1 vagy pedig a win9 ami tavasszal jelenik meg.

A válaszokat köszi!

Esetleg képet is csatoljatok! Köszi



2014. aug. 14. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Windows 9 jelenik tavasszal.

Windows 8.1-et érdemesebb használni. Az az, amelyikbe a tálcán bal oldalon ott van a Windows logó, amelyből a kezdőképernyőre lehet belépni.

2014. aug. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem :) köszi. szerintem emgvárom a win 9-et :P
2014. aug. 14. 20:39
 3/4 anonim ***** válasza:

A 9-nek érdekes lesz a telepítője. Felhőalapú lesz és az aktiválását is teljesen kicserélik. Hát kíváncsian várom mi lesz belőle, hogy lesz megoldva.


A 9-esben lesz legközelebb start menü, a 8.1-ben most már tuti nem lesz. Terveztek egy update 2 nevű frissítést, hogy abban benne lesz, de nem úgy lett. Sőt, 8.1-hez már update 3 sem lesz. Tuti, hogy a 9 fejlesztése miatt.

2014. aug. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hmm érdekes. Hát, nekem ez a felhős rendszer egyenlőre nem tetszik. Adobe programoknál is bevezetik lassan, más van is olyan szolgáltatásuk. Hát, kiváncsi leszek. Azt sajnálom, hogy nem vettem dobozos windows 7-et amikor még lehetett :/
2014. aug. 15. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!