Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudod letiltani hogy...

Rollyka5 kérdése:

Hogyan tudod letiltani hogy az utorrentet ne lehessen telepíteni a gépemen (8.1) tehát hiába rendszergazda valami blokkolja le?

Figyelt kérdés
2014. aug. 17. 22:08
 1/7 anonim válasza:
tehát hogy ne lehessen telepiteni rá? nyiss egy új fiokot és állisd át vendég jogosultságura. a rendszergazdainak meg adj egy jelszót voálá, nemlehet szinte semmitse telepiteni.
2014. aug. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez a cel hogy rendszergazdan ne lehessen...ennyi amit te mondasz azt en is tudom...
2014. aug. 18. 01:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Elég furcsa lenne ha a rendszergazdának nem lenne jogosultsága valamihez. Gondolj csak bele, ahhoz olyan beállításokat kéne végrehajtanod amit nem lehet visszavonni, vagy olyan programot telepítened, amit nem lehet letörölni.
2014. aug. 18. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jo de akkor is erre lenne szuksegem na mind 1.
2014. aug. 19. 00:50
 5/7 anonim ***** válasza:

A helyi biztonsági házirend alatt van egy "alkalmazásvezérlési házirend", és azon belül a Windows installer szabályok.


Ott lehet ilyesmivel mókolni. Egy rendszergazda persze ezt ugyanúgy felülírhatja, de ha fogalma sincs róla, hogy hogy csináltad, nehéz dolga lesz...

2014. aug. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolso ha ezt olvasod kerlek az ebbe valo belepest kicsit pobtosabban ird le de mar ezvis hasznis volt...tehat hogy vezerlopult vagy hol erted...bocs az ekezetekert.. Ja es ha megvan megy a zold de meg lehet igy is
2014. aug. 20. 00:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Keress rá a biztonsági házirendre a keresőben (win7, win8 más, utóbbinál a kezdőképernyőn kezd el begépelni), és megtalálod, én is így szoktam, nem tudom, hogy egyébként hova rejtették :-)
2014. aug. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!