Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » PC-s játékok melyek lekötnek?

PC-s játékok melyek lekötnek?

Figyelt kérdés
Tudnátok mondani olyan játékokat PC-re melyeket érdemes végigjátszani? Legyen jó a története, népszerű legyen,és ne túl régi. A válaszokat előre is köszi.

2014. aug. 18. 09:21
 1/9 anonim ***** válasza:
super meat boy,bioshock infinite.
2014. aug. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A Mafia 2-t csak ajánlani tudom.

Meg most a City Bus Simulator 2010-New York-ot játszom szerintem szuper.

2014. aug. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Far Cry sorozat 1. és 3. részét csak ajánlani tudom, a 2. az eléggé kaki lett. Ott vannak a CoD-ok ,nekem csak a Modern Warefarok jönnek be de ez személyiségfüggő, GTA sorozat (VC-től felfele), Assasins Creed sorozat, Maffia 2.


De egy játék nem attól lesz jó neked, ha valaki más beajánlotta, hanem ha téged meggyőzött pár videó, esetleg ha még nem láttál videót róla, akkor a doboza (ami egyébként sok esetben csalóka). Van akinek az FPS-ek a kedvencei (nekem) és nem igen köt le egy TPS (de mint látod írtam olyat is, hisz játszani ellehet velük, de nem kötöttek le annyira).

2014. aug. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat.

A maffia 2-ő függ az 1-től, mármint ha nem játszottam az 1-el akkor nem fogom érteni a történetet, vagy függetlenek egymástól?

2014. aug. 18. 09:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Diablo 3, Space Run, Orcs Must Die 1&2, Starcraft 2, GTA: San Andreas, Faster than Light, X-Com: Enemy Unknown
2014. aug. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Lacko20 válasza:
Én strtégiai játéknak tudom ajánlani Europe Universalis 4 és a Crusader Kings 2 -őt a többit amit akartam már leírták :P
2014. aug. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
half life 2 episode 1-2
2014. aug. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A Mafia 2-nek semmi köze az 1-hez. Az egy szar a kettő király !
2014. aug. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Nagy Péter Dezső válasza:
a Portal 1-2 nagyon is le tud kötni, főleg a története.
2014. aug. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!