Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mozilla Firefox-al mi lehet?

Mozilla Firefox-al mi lehet?

Figyelt kérdés
Van egy kis gond a Firefoxomal és idegesítő probléma szóval azt vártam hogy jöjjön egy frissítés és hátha megoldja de nem újra is raktam az se segít de teljesen úgy hogy mindent törlök nem akarom mert könyvjelzők stb... Na szóval az a probléma hogy bárhova kattintok akkor mindig ez a villogó szöveg írós cucc jön be (bocsi elfelejtettem hogy hívják) és baromi idegesítő főleg hogy néha nem is lehet kattintani tőle... Ha nincs más megoldás akkor újra rakom és nem bonyolítom túl de más böngésző baromi lassú meg nagyon eszi a rammom.

2014. aug. 21. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne telepítsd újra a Firefox-ot, semmire nem mész vele, ugyanis a profilod nem tőrlődik és a hiba itt van. Ha csak a könyvjelzők a gond, ki lehet exportálni, majd vissza lehet állítani egy új profilba.

A hibajelenségről fogalmam sincs egyébként, nem tudom elképzelni hogyan néz ki.

2014. aug. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
egy példa [link] ha rá zoomolsz talán valamennyire észre veszed
2014. aug. 21. 16:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Értem már és a megoldást is tudom. :D Kurzornak hívják. Eszközök/Beállítások/Speciális, Általános fül. Itt rögtön a legelső pipát vedd ki (Kurzorbillentyűk használata...). A menüsort többek között az ALT gombot lenyomva tudod megjeleníteni, itt van az Eszközök menü.
2014. aug. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :D Értek a gépekhez de egy ilyen apróságot nem tudok azért az elég gáz :/ :DD Mégegyszer , köszönöm.
2014. aug. 21. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!