Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win7 alatt lehet egy adott...

Win7 alatt lehet egy adott mappáról, fájlról több másolatot is létrehozni egyszerűen és gyorsan?

Figyelt kérdés
Konkrétan: egy mappáról 134 db másolat kellene és nem szeretném 134-szer kijelölni, másolni...
2014. aug. 21. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Kijelölöd, másolod. Ekkor már lesz két mappád. Majd kijelölöd a két mappát, megint másolod. Ez már négy mappa. A négy mappát megint kijelölöd és így tovább. Így gyorsan meglesz a 134 mappa. Persze ha nagyjából mindegy mi a mappanév, mert ugye a végét számozni fogja, teljesen azonos nevű mappa csak egy lehet egy adott helyen.

Ez tovább gyorsítható a billentyűzet használatával. Egérrel kijelölöd majd CTRL + C (másolás) majd CTRL + V (billesztés), egérrel kijelölöd az eddig létrehozott mappákat CTRL + C, majd CTRL + V... sokkal gyorsabb így másoli mint a jobb gombos menüben.

2014. aug. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi, végül is én is erre jutottam. de azért kösz mégegyszer
2014. aug. 21. 14:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem miért szükséges neked egy mappárol 134 másolat?
2014. aug. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod, hogy a másolatok ugyanannyi helyet foglalnak a merevlemezen , mint az eredeti fájl? Szóval a 134 másolat kb 134 szer annyi helyet foglal mint az eredeti fájl :)
2014. aug. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!