Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha After effect programmal...

Ha After effect programmal akarok dolgozni milyen munkát érdemes vállalnom? Cad programozásra is gondoltam de nem szeretem az alkatrészeket stb. , , Teljesen dgitális'' munkát akarok, mint pl. after effectel dolgozni.

Figyelt kérdés

2014. aug. 22. 12:08
 1/5 A kérdező kommentje:
Most kezdem a 8. osztályt és nemsokára felvételizek. Hobbi fotós vagyok, szeretek videózni is stb. Eléggé benne vagyok a szoftveres programokban és jó lenne ezzel foglalkozni.
2014. aug. 22. 12:11
 2/5 anonim válasza:
After effectsel dolgozni leginkább a médiaiparban tudsz. Nézz csak rá bármelyik tv-s reklámra,azok mint AE-s videók.Valamint még különféle cégeknél ilyen bemutató videókkal tudsz talán elhelyezkedni. Remélem tudtam segíteni! :)
2014. aug. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ehhez milyen suliba érdemes akkor mennem? Hol tudom ezt tanulni?
2014. aug. 22. 13:01
 4/5 anonim válasza:
Tudtommal Magyarországon nincs olyan iskola ahol ezeket tanítják,viszont ha szerencséd van,akkor egy hozzád közel eső nagyvárosban lehetnek olyan tanfolyamok amik ezeket tanítják(programozás,videóvágás),vagy az AE-t megtanulhatod szorgalomból,internetes bemutatóvideók segítségével.
2014. aug. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Sajnos ma Magyarországon nem tanítják főiskolán, egyetemen. Ahogy az előttem válaszoló mondta, különböző tanfolyamokon lehet tanulni. Amit én hátránynak látok, hogy nagyon borsos az áruk és egyértelműen nem profit csinálnak ott belőled. Akkor érdemes jelentkezni rájuk, hogy ha nem igazán tudod, hogy hol is kellene elindulnod, kiváló kezdőlökést adnak, de a többit már magadnak kell hozzátenni.


Magadat kell ismerni, hogy egyedül is el tudod-e kezdeni vagy jobb, hogy ha valaki az elején mutat némi iránymutatást. Rengeteg kiváló oktatóvideó, leírás található az interneten. A nagy részük angol nyelvű, de olyan sok kép és videó van, hogy általában nem feltétel,hogy megértsd a szöveget (azért nyilván nem árt).


Ilyen oldal például a tuts+. Itt nem csak after effects, de 3D, photoshop, illustrator leírások vannak. Illetve tippek fotózásra. Érdemes nézelődni rajta.

2014. aug. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!