Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy Picasa albumba hány képet...

Egy Picasa albumba hány képet lehet feltölteni?

Figyelt kérdés

Tudom a választ, a meglévő albumba új képek feltöltésekor ugyanis tájékoztatást kapok az eddig feltöltött képek számáról, továbbá a limitről is, amely 2000 kép.


Az történt, hogy feltöltöttem egy albumba kb. 1700 kisméretű képet, de megnézéskor kiderült, hogy csak 1000 kép látható.

Az egyes képek szemlélésekor viszont megtudhatom, hogy pl. az 1700 kép közül a 678. sz. képet látom - tehát úgy tűnik, hogy talán felöltődött az 1700 kép.


Ha a látható képek közül pl. kettőt törlök, akkor az album 2 olyan képpel kiegészül 1000-re, amelyet ugyan feltöltöttem, de eddig nem volt látható.


Esetleg van valami általam nem ismert tudnivaló, hogy az összes feltöltött kép látható legyen?



2014. aug. 26. 08:16
 1/1 A kérdező kommentje:

Sikerült megtalálnom a megoldást:

[link]

2014. aug. 26. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!