Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Újra lett telepítve a Windpws...

Újra lett telepítve a Windpws Xp-m, azóta a Windows Live Messegner nem működik. Be akarok jelentkezni, egy jó ideig tölt, aztán kiírja, a szolg. Jelenleg nem érhető el. Mi lehet a baj? Bővebben lennnt. Hibakód: 80080005

Figyelt kérdés
Több ismerősöm is így járt akiknek újra lett telepítve hogy nem tudják használni az msn t. Pedig többet is letöltöttek. Mit tegyek?
2010. jan. 17. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:

hello!

Próbáld meg a következőt:

1.Töltsd le ezt a fájlt:

[link]

2.Rakd ebbe a mappába:

C:\Program Files\Windows Live\Contacts


Elvileg működnie kellene,de nem tuti,mert én angol messengerrel próbáltam,de azért próbáld meg.

2010. jan. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ez sajnos nem segített... azért köszönöm!:)
2010. jan. 19. 10:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha megjelenik az üzi, próbálkozz a hibaelhárítással és azon belül kapcsolat javítása. Nekem is volt ilyen gondom, de nekem erre megjavult. Remélem tudtam segíteni ugyanis ezt a választ halvány emlékezetből írtam.
2010. jan. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Lehet ezért le fognak hurrogni mások, de nekem egyszer a vírusirtó nem engedte, hogy belépjek. Az AVG tűzfalával volt a gond és ott kellett kivenni a pipát azt hiszem, és aztán ment. Nem tudom, hogy ez a hibakód volt e, de mindenesetre hasonló.

2010. jan. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat..sajnos ez sem segített :S
2010. jan. 19. 13:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is várok a kérdésre újabb válaszokat ami segíthet, mert nekem is a 80080005-ös hibakódom van, és az a faultrep.dll fájl sem segített megoldani a problémát :,(
2010. febr. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát az a helyzet, hogy én csak úgy tudtam megoldani hogy újratelepítettem a windowst és letöltöttem újra. Ettől kezdve működik rendesen!
2010. febr. 11. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!