Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen formátumban rendereljem...

Milyen formátumban rendereljem le a zenét sony vegas-ban?

Figyelt kérdés
a telóm nem ismeri fel amit le rendereltem. (mp3 formátumba high-on) valami quick timer az ikonja mit lerenderelt a töbinek amihez nem nyultam pedig egy hangjegy . mit csináljak hogy jó legyen?
2014. szept. 15. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért pont Sony Vegas-ban akarod renderelni? Van kifejezetten hangfájlokra való program is, pl. Audacity. Ehhez felteszed a lame mp3 dekódert és egy bármi által lejátszható mp3 zenét kapsz a mentésnél.

Amúgy egyértelműen a hibás beállítás miatt nem tudod lejátszani a zenét. Küldj képet a jelenlegi mentési beállításokról, aztán leírom mit mire állíts be.

2014. szept. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2014. szept. 15. 18:52
 3/5 anonim ***** válasza:
A 320 Kbps, CD jó lesz. Azon belül ha be lehet állítani, 44100 vagy 48000-es sample rate (mindegy, sosem hallottam köztük kölönbséget), stereo a joint stereo helyett.
2014. szept. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha így sem lesz jó, cseréld le a Vegas-t. Az általad próbált és az általam javasolt beállítással is próbáltam, minden módon lejátszható lett a fájl. A Quality csúszka legyen a Highest Quality-nél.
2014. szept. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ohh köszi sokat segítettetek jó lett :D
2014. szept. 16. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!