Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fifa 15 Pc -re nem lesz...

Fifa 15 Pc -re nem lesz magyar nyelv? Majd csak max patch-ként vagy majd fog megjelenni késöbb eredetiként?

Figyelt kérdés

Csak mert meg akarom venni és így, hogy most nem lesz magyar nyelv

nem tudom, hogy megvegyem -e most majd max késöbb és addig leszedném torrentről. Szerintetek?


2014. szept. 17. 12:09
 1/2 anonim válasza:
De lesz magyar nyelvre,a demo is magyar.
2014. szept. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 inkeeper válasza:
Hát nekem nem volt magyar a PC-n a demo, és ahonnan rendelem ott sincs feltüntettve, hogy "magyar kiadás" mint például a PS3/X360 kiadásoknál. Nagy valószínűséggel nem lesz magyarul. Akkor a változás, hogy PC-re - csak úgy, ahogy az új gen.-es konzolokra nem lesz kaidva magyarul. Az előző gen.-en kevesebb változás van, oda még megy, de ha jól olvastam, max. még most, jövőre pl magyar kommentár is megszűnik. Az EA a 20 milliónál kevesebb lakos miatt indokolta döntését. Pl: Sims 4-se magyar...
2014. szept. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!