Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom törölni a nem...

Hogyan tudom törölni a nem használt felhasználói fiókom főmappáját a sajátégépből? (Windows 8.1)

Figyelt kérdés

Véletlen létrehoztam 3 felhasználó fiókot. Tudom, nagyon béna dolog de aki Win 8-at használ tudja hogy elég egy kattintás bejelentkezésnél rossz helyre és már el is indítja az újabb felhasználófiókot...

Szóval kitöröltem Vezérlőpultból annak rendje és módja szerint a felhasználó fiókokat (Rendszergazdai fiókban), direkt úgy kattintottam hogy a tartalommal együtt törölje, de a fő mappáját mégis mutatja még mindig a sajátgépbe. Próbáltam törölni, de nem engedi, és az írásvédettséget sem akarja megszüntetni.

Le tudná valaki írni, hogy szabaduljak meg tőle véglegesen részletesen légyszíveves?



#vezérlőpult #sajátgép #Windows 8.1 #felhasználó fiók törlése
2014. szept. 20. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.


Kell egy fájl kezelő program (pl.: TotalCommander), azt elindítod rendszergazda módban, és ráálsz a törölni kívánt felhasználói mappára és nyomsz egy "del" vagy "shift + del" billentyűgombot.

2014. nov. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia :)


Köszönöm a választ, de sajnos nem engedi így sem. Kiírja, hogy a következő fájlok nem törölhetők. (AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Libraries)

2014. nov. 8. 21:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia.


[link]


ezek szerint le kell állítani az indexelő szolgáltatást és utána lehet törölni.

2014. nov. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a linket, meg fogom próbálni! :)
2014. nov. 22. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!