Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valamit letörölhettem, pedig...

Valamit letörölhettem, pedig azt hittem valami plugint törlök, mert nem tudom megnyitni a mozilla firefoxot Mit csináljak? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Ezt írja ki:Az alkalmazást nem sikerült elindítani,mert MSVCR100.dll nem található.Az alkalmazás újratelepítése megoldhatja a problémát.


Az elmentett oldalakat a kedvencekbe,hogy tudom megnézni?

Hogy tudom megnézni,milyen oldalakat néztem korábban a mozilla firefox-al?Le szeretném írni a kedvencek tartalmát.



2014. szept. 25. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:

C:\Program Files\Mozilla Firefox\updated


mappába vissza rakod

2014. szept. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A C:\Users\Felhasználó\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\pc1myumk.default\bookmarkbackups\ könyvtárban vannak az elmentett könyvjelzők json kiterjesztéssel. A legfrissebb json kiterjesztésű fájlt mentsd el valahova és ha újratelepíted a Firefoxot, akkor abból lehet visszaállítani a könyvjelzőket.


Az útvonalban szereplő "pc1myumk.default" mappa a te gépeden természetesen más néven szerepel, ezért ne ezen a néven keresd.

2014. szept. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Úgy látszik, nem fért ki és megtörte a sort. Tehát az útvonal:

C:\Users\Felhasználó\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profile

s\pc1myumk.default\bookmarkbackups\

2014. szept. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor erről ennyit.
2014. szept. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!!
2014. szept. 25. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!