Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek hiba volt a...

Szerintetek hiba volt a Microsoft részéről, hogy 1,5 éve világszerte leállították a Windows Live Messengert és azóta a Skype a Microsoft üzenetküldő programja?

Figyelt kérdés
Szerintem egyrészt azért volt hiba, mert az MSN sokkal jobb volt: kinézetre, tudásra és sokkal felhasználóbarátabb volt a kezelőfelülete. Plusz alig néhány ismerősöm tért át a Skype-ra... Akikkel addig MSN-en beszéltem, azóta a Facebook/Facebook Messengert használjuk. Szerintetek?

2014. szept. 25. 15:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Akkor most én is helyesbítek a skype addig volt szuper mig a skype servereit használta ráadásul gyorsabb is volt
2014. szept. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%

Nem volt hiba a részükről, azóta jelentősen növekedtek a bevételeik.

Ők nem a te fejeddel gondolkodnak.

2014. szept. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Tengor ***** válasza:
50%
#2-nél a pont. Ezen kívül mikor az áttérést megcsinálta, akkor már csak kevesen használták ténylegesen az MSN-t. Persze annak a néhány emberkének fáj, aki használta, de a többség már rég FB-zik.
2014. szept. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%

Az msn t nem érte meg életben tartani, mert aki szöveges üzenetet akar küldeni, annak a facebook minden igényét kielégíti, aki meg hangoskodni akar, annak a skype.

Azért a skype kezelőfelületét nem felhasználóbarátnak nevezni egy kicsit erős, van egy hatalmas hívás, meg egy hasonló méretű küldés gomb, pontosan erre van szükség egy ilyen programnál.


Én személy szerint nem használtam msn t 2011 óta kb, semmiféle pluszt nem nyújtott más chat programokkal szemben, a grafikai design is borzalmas volt(egyetlen pozitívuma a skype al szemben, hogy a küllemet testre lehetett szabni, de ezzel kapcsolatban is elég lenne annyi, hogy legyen egy sötét skin, ami éjjelente nem olvasztja ki a szememet).

2014. szept. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem aki szerette az MSN-t (mint én és jó néhány ismerősöm) az nyilvánvalóan úgy gondolja, hogy hiba volt. Bárcsak többen lettünk volna, talán akkor nem veszik el... bár kitudja hiszen ahogy a 2-es írja nekik csak a pénz számít.


Egyébként én azóta sem tértem át Skype-ra, mert UTÁLOM. Facebook messengernek pedig nem ismerek laptopra letölthető verziót, amit böngésző nélkül tudnék használni....

Én az MSN óta Gtalk-ot használok. Elég jó program, viszont még mindig nagyon hiányzik az a funkciója, hogy képeket tudjunk egymásnak küldeni néhány gombnyomással (pl print screen és ctrl+v kombináció sajnos itt nem küld úgy képet,mint anno az msnnél. Plusz néha nem akarja rendesen küldeni a fájlokat, de még ennek ellenére is ezt szeretm a legjobban jelenleg. =( )

2014. szept. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
43%

Nekem régebben volt mindkettő, sz MSN a lényegteleneknek és Skype a fontosaknak, akkor is inkább SKYPE felé hajlottam.


Persze az is része az igazságnak hogy mig az MSN nem hiányzik, a SKYPE jobb volt mielőtt a Microsoft megkaparintotta, persze továbbra is úgy vagyok vele hogy facebook mindenkinek, Skype a fontosaknak ;)

2014. nov. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
u.i. a google talk volt még jó, de sajnos már azt is Chrome böngészőhöz kötötték, amit viszont nem használok (Firefox párti vagyok) szóval az is kilőve, ha lenne még normális asztali alkalmazása ma is preferálnám, mert keveset evett és mindig akiv volt :)
2014. nov. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Az msn -t minden téren jobbnak találtam a skype nál. Pedig soha nem használtam nagyon az msn -t...
2015. máj. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#-nak

"Pedig soha nem használtam nagyon az msn -t."

Akkor ne mondj róla véleményt. Ezek szerint a skype-ot még annyira sem használtad, vagy magadnak mondasz ellent.

Mindegyiknek megvolt a maga előnye (meg persze a hátránya is).

De jó volt, hogy lehetett választani az aktuális helyzetnek megfelelően.

2015. máj. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Elóző vagyok, a 8-nak szántam.
2015. máj. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!