Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Adobe After Effects-ben...

Adobe After Effects-ben hogyan lehet egy videót bizonyos időre megállítani?

Figyelt kérdés

2014. szept. 28. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Megnyomod a space-t. Van szép NAGY pause gomb is az ablakban, ha egeres vagy...
2014. szept. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1. Köszönöm szépen a válaszod. 2. Nem egészen erre gondoltam a kérdés kiírásakor (lehet, hogy a kérdés félreértelmezhető) de én egy olyan problémára keresem a választ, hogy például tegyük fel, hogy egy olyan animációt szeretnék készíteni melyben megy egy videó amit beimportáltam After Effects-be és ezt a videót a(z) (már lerenderelt) animációban szeretném mondjuk 5 másodpercre megállítva látni. És még egyszer elnézést kérek a félreértelmezhető kérdés miatt.
2014. okt. 2. 14:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Megduplázod a videót, az adott képkockánál lefagyasztod(azt hiszem freeze time a neve), majd egy harmadik videóval folytatod. Legalsó réteg legyen az eredeti videó, fölé a megfagyasztott, majd afölé a folytatása. Lehet hogy lehet másképpen is csinálni, nekem most ez jutott eszembe elsőnek.
2014. okt. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget.
2014. okt. 20. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!