Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha újratelepítem a gépet,...

Ha újratelepítem a gépet, akkor a driver-eket nekem kell külön leszedni, vagy a Windows Update leszedi?

Figyelt kérdés
2014. okt. 1. 20:31
 1/3 P.O.C. ***** válasza:

Ha például a telepítő program nem ismeri fel a hálózati kártyádat, akkor azt ugyan várhatod a idők végezetéig, hogy a Windows Update bármit is telepítsen net nélkül.

Jobb azokat bizony előre letölteni a gyártó oldaláról és manuálisan feltelepíteni.


Persze nem köpködöm, a Windows Update driver telepítő képességét. valamikor nagyon jól tud jönni.

De csinál rengeteg galibát is, tudnék rá példát mondani.

Szóval az alapvető hardver elemek telepítését inkább nem bíznám rá.

2014. okt. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem árt előre letölteni a gyártó oldaláról, ha nincs alaplapi lemez.

Sok drivert felismer, de nem mindet.

2014. okt. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ahogy az első kommentelő mondta, elképzelhető hogy a hálózati kártyához is kelleni fog a driver, mint nálam is amikor win7-et raktam fel, amíg nem raktam fel a hálókártya drivert nem tudtam használni a netet(érdekesség képpen:pont ma raktam win8 ugyanarra a gépre és a touchpad driveren kivül mást nem is kellett felraknom)
2014. okt. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!