Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell magyarosítani a...

Hogyan kell magyarosítani a Need For Speed - Underground 2. PC játékot?

Figyelt kérdés

Már töltöttem le pár magyarosítást az internetről, de a vírusirtóm mindig letörli, mert vírusosnak találja a letöltött fájlt.

Milyen oldalról töltsem le a magyarítást, ami nem vírusos?



2014. okt. 2. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Magyarosítani: Behinted paprikával és szalonnát pirítasz alá.

Magyarítani: [link]

2014. okt. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Magyarítások.hu-ról is vírust jelez? Milyen vírús írtód van?

Ha magyarítás.hu-ról van az biztos nem vírusos, csak a vírús írtód meleg. Addig kapcsold ki a picsuba a figyelést, telepítsd fel és kész. Ha utánna, hogy feltelepűlt és a telepített fájlokra is vírust jelez akkor jelzed az oldalon, hogy vírusos.

2014. okt. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Csori96 ***** válasza:
Egyes ingyenes telepítőkészítők által készített telepítőket egyes vírusirtó programok vírusnak bélyegeznek.
2014. okt. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Na sikerült végre megoldanom a problémám... :)

1. Letöltöttem a www.gamehunter.hu - ról a magyarítást...

2. A vírusirtóm vírust jelzett, eltávolította, ezután visszatettem a vírusirtó karanténjából, és beállítottam azt, hogy semikor se jelezze vírusnak...

3. Megkerestem a letöltött nfs_underground2.exe fájlt, majd feltelepítettem a játék telepített mappáján belül a LANGUAGES mappába... Megkérdezte, hogy felül akarom - e írni a létező fájlt, én az igenre kattintottam, ezután bezártam minden mappát, elindítottam a játékot, és már magyar nyelvű lett...

Attól függetlenül, hogy magam oldottam meg azt, amit nem tudtam, ettől függetlenül mindenkinek köszönöm, aki próbált segíteni megoldani a problémám!

2014. okt. 5. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!