Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10? Letölthető.

Windows 10? Letölthető.

Figyelt kérdés

[link]


Jól láttom? Még kilenc sincs az nem baj? Vagy lemaradtam valamiről?



2014. okt. 2. 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:

"lemaradtam valamiről?"

Igen, a hivatalos kommunikációról: akkora nagy változást hoz, hogy 9 nem fejezné ki eléggé. Állítólagosan microsoftos fejlesztőtől származó (tehát könnyen lehet, hogy kamu, és én hajlok is efelé) infó szerint viszont a trehány programozók miatt, akik azt ellenőrzik, hogy "Windows 9"-el kezdődik-e az OS neve, hogy Windows 95/98 specifikus kódot hajtsanak végre. (Amiért szerintem ez kamu: elég nagy idiótának kell lenni ahhoz, hogy így ellenőrizzenek verziót; ME-t is átugraná).

2014. okt. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ilyet is csak a microsoft tudd.
2014. okt. 2. 20:49
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem tök hülyeség a névadás? Nem tökmindegy hogy hívják?

Tőlem hívhatják Windows SHIT-nek is ha jól fog működni akkor használni fogom, de hívhatják Windows PERFECT-nek is , ha egy fagyogatós bugtenger lesz kompatibilitási hibákkal akkor messzire elkerülöm.

2014. okt. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

elvileg a 8.1-es a kilencedik


letoltheto...eppen az alol irok


[link]

2014. okt. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

egészségedre..

én Win7 alól írok

2014. okt. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

koszonom,


holnap linux lesz ,ott tobb a valtozatossag :-)

2014. okt. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

sudo apt get ékezetes betű :D

De lényegében hülyeség mi lesz a neve. Csak én a kilencet vártam és megláttam hogy 10 és azt hittem már akkor 9 is van, ugye logikus.

Szerintem ha összeszámolnánk a windows-okat több lenne mint 10, de csak szerintem.

2014. okt. 2. 21:59
 8/10 anonim ***** válasza:

sudo apt get upgrade: angol billentyuzet

mivel a magyar meg nem vilagnyelv :-P

2014. okt. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Csak én a kilencet vártam és megláttam hogy 10 és azt hittem már akkor 9 is van, ugye logikus"

Bizony! és erre számít a Microsoft is nézeteim szerint, hogy minél többen ezt higgyék. Mert gondolj bele milyen marketing értéke van:


Két! generációnyit ugrott az új Windows , biztos jobb mint az előző

2014. okt. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

De miért ne tudnál angol nyelvű billenytűzettel ékezetet írni? :D Én is arról írok . :P Nehogymár világnyelvnek kelljen lenni a terület beállítások és ott a billenytűzet nyelvét magyarra állítani! :D


Az a hülyeség van a köztudatban, hogy minden második windows jó csak. Ilyen élet nézetek mellett az se jó az átlagnak. :D

De hát windwos vista óta milyen nagy változások is vannak a windowsokban… Directx,.net,felület, uac agresszívítás csökentés…

Mondhatni azért, hogy ezek mind csak újabb visták, nem?

2014. okt. 2. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!