Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik olyan program amivel...

Marko polo kérdése:

Létezik olyan program amivel le lehet egy gép mikrofonját hallgatni?

Figyelt kérdés
Például felvételt indítasz és azt átküldöd a sajátodnak , de nem LAN hálózatról ... az se baj ha valamely kamu linkkel van...

2014. okt. 6. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Létezik csak ez illegális. És ha ilyet kérdezel akkor biztosan nem tudod megcsinálni
2014. okt. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ,,, érdekes módon a Számítástechnika részlegen gyakori kérdéseken majdnem mindenki ilyen hogy : " Van , de béna vagy tehát úgyse tudod... , de csak megjegyeztem , bár nem is tudom ki vagy, de szeretném ha tudnád hogy szerencsétlenség vagy ... köszönöm " ...

Én köszönöm a válaszod!

Másrészt , érdekes hogy a magyar hatóságoktól a legkisebb anyámasszonykatonája használhatja ezt a programot...

2014. okt. 6. 21:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nem azt mondom hogy béna vagy. De olyan program nem létezik hogy elindítod és megjelenik két nagy szines gomb egyik lehalgat másik föltör...

És mivel nem mondtad meg még azt sem hogy milyen oprendszert használ. Ebből gondolom hogy tárgytalan.

2014. okt. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

NE haragudj , a részletesség nem a műfajom : Windows 7 (64 bit) Ultimate ,

Még valami?

2014. okt. 6. 21:28
 5/5 anonim ***** válasza:

rengeteg ilyen van, skype, viber, ... :D

komolyabban: vannak olyan cégek, amik titkosszolgálatoknak készítenek ilyen programokat, de ők nyilván nem fognak veled szóba állni, mert egyéni ügyfelekkel nem foglalkoznak. vannak akik maguknak csinálnak ilyet, illegálisan használják, nos ők szintén nem fogják odaadni neked, mert azzal a hasznukat veszed el.

vannak még távfelügyeleti, szülői felügyeleti szoftverek, de azok nem rejtőzködnek.

ha nagyon kell, a legjobb ha magadnak készítesz. a baj csak az, hogy java-ban, ahol könnyebb lenne a szoftvert elkészíteni, ott a futtatókörnyezetet telepakolták riasztásokkal, engedély kérésekkel pont azért, hogy távolról ne tudj futtatni semmit.

2014. okt. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!