Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Teljesen meghalt a mozilám...

Teljesen meghalt a mozilám nem tudok belépni. Tegnap javaslatként kaptam hogy rakjam fel az új verziót azzal sem megy. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2008. aug. 11. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Tegnap is mondtam, hogy ne használd :)
2008. aug. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Üdv!


Nálam is egy ilyen probléma merült fel. Válogat oldalak között hogy mit nyit meg és mit nem. Én egyszerűen újrarakom a windowst és kész. Már ráfér. Egyébként felraktam a legújabb mozillát és avval sem működött rendesen a gép.


Remélem tudtam segíteni

2008. aug. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen nekem is volt hasonló, mint az előző válaszolónak, annyival fűszerezve, hogy közvetlenül mielőtt elromlott, a virusrisztó szolt, hogy az egyik megnyitott oldalról virus próbált a behatolni. Namost szerintem aztán csak sikerült neki, mert rögötn utána elromlott a firefox, de csak bizonyos oldalakat nem nyitott meg. A kereső szerint semmi nem volt a gépen, persze az a semmi úgy belassította gépet, hogy a rettenet... A vége az lett, hogy 2ből 1 szer alig indult el a windows, és utána is lefagyott, szóval újra kellett telepíteni, azóta megy rendesen:)
2008. aug. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget! Most inkáb az operával próbálkozom.
2008. aug. 11. 16:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Háhá akkor csak rám hallgattál :) Mindig is mondtam, hogy ne használd a FF-ot:) OPERA 4ever:)
2008. aug. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!