Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan időjárás jelentés...

Van olyan időjárás jelentés oldal ahol több hónapra előre jelzik hogy milyen idő lesz?

Figyelt kérdés
úgy kb 2 hónapra előrejelzőst
2010. jan. 23. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Az Északi sarkon hideg lesz, a Szaharában viszont nagyon meleg. Az összes többi helyen képtelenség egy hétnél messzebbre tekinteni ezügyben. Sokszor 2-3 napra előre sem pontosak az időjóslások. Egyszerűen fogalmazva: nem tudják, csak találgatnak legtöbbször.
2010. jan. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
accuweather.com max 15 napos előrejelzést tud, szerintem ennél hosszabb időre senki nem vállal előrejelzést, mert képtelenség megmondani.
2010. jan. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy bizony!:) Ha ezen a kérdésen elgondolkoztál volna akkor nem tetted volna fel hisz: lehet egyik nap erre fúj a szél, de lehet másik nap meg másik irányba, így máris változik... az lehet h 15 nap a max de azok se biztosak. Lehet, hogy holnap meg is változtathatják ami 2 hét múlva lesz.
2010. jan. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyan nem vagyok meteorológus, de azt tudom, hogy az időjárást minimális dolgok is jelentősen befolyásolhatják. Kaotikus rendszer. Nem tűnt fel, hogy a tévében sincs pár napnál hosszabb előrejelzés?
2010. jan. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!