Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan lehet letölteni stratég...

Honnan lehet letölteni stratégiai szigetes játékokat? Olyanra gondolok, aminek jó a grefikája, stratégiai, egyedül vagy inkább, lehet bármit csinálni; vadászni, halászni, hajót építeni, bunkert építeni. Nagyon szeretnék ilyeet

Figyelt kérdés
2010. jan. 23. 18:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Age OF Empires, 1-2-3 csak ez jut eszembe
2010. jan. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Köszi, de legalább mondtál valamit. :))

De gyerünk, még mondjatok valamit

2010. jan. 23. 19:13
 3/15 A kérdező kommentje:
Mondjatok még jobb "szigetes" játékokat, amik nagyon jók. Elég a nevük is, csak mondjatok
2010. jan. 24. 10:34
 4/15 Hintalow ***** válasza:

Mit értesz "szigetes" játék alatt? Az egész játék szigeteken játszódik, vagy vannak benne szigetes pályák is?

Konkrétan szigeten játszódó stratégia nem jut eszembe (max trpobico, de az inkább gazdasági, stratégia, nincs benne harc)

Szigeteken játszódó pályák pedig szinte minden stratégiában vannak.

2010. jan. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Konkrétan nem pont olyanra gondolok, amit te ajánlottál. Olyanra, amivel egy emberrel mozoghatsz, épithetsz bázist, vadászhatsz. Kb. olyanra, mintha tényleg egy igazi szigeten igazi körülmények között lenne a játék, nem olyan bénára, amit mondtál. Na várom a válaszokat.....
2010. jan. 27. 18:47
 6/15 anonim ***** válasza:
nem lehet építeni, de sokmindent csinálni: Oblivion.
2010. jan. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Keres rá a Star Wars Empire At War címü játékra . Nem szigetes de izgalmas. Az 1.hozzászóló vagyok
2010. jan. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Én olyanra gondolok, hogy egymagad vagy egy szigeten és nagyaon jó a stratégiád. Lécci ilyeneket ajánljatok, ne starwors szarokat!!
2010. jan. 29. 16:38
 9/15 Hintalow ***** válasza:

Nem nagyon fogsz találni ilyen játékot (legalábbis pc-re)

alapból: egyedül vagy egy lakatlan szigeten, mi ellen kéne harcolni? Pár állat?

Másrészt: a stratégiáknak az a lényege, hogy építkezni kell, bányászni, SEREGEKET mozgatni, ez kicsit, hülyén hangzik, ha egy embert akarsz alakítani, ergó az már nem stratégiai játék.

Ami a legközelebb áll az általad elvártakhoz, az a sims széria, ha jól tudom, van szigetes kiegészítője is, ott játszhatsz 1 db emberrel, bár harc nem igen lesz benne.

2010. jan. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Biztos van olyan játék, amire én gondolok. Ne hogy már azt hidd, hogy amit te nem ismersz, az nem is létezik!!
2010. jan. 29. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!