Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sony Vegas 13-ban a kész fájl...

Sony Vegas 13-ban a kész fájl fakóbb lesz, nem olyan élénkek a színek. Ötlet?

Figyelt kérdés
Kicsivel fakóbb lesz, pedig semmit nem csinálok. Egy renderelést kiválasztok, de ahhoz sem nyúlok.

2014. okt. 14. 07:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Én arra tudok gondolni, hogy a preview ablakban nem "videóként" rajzolja ki, viszont a lejátszó programod már igen. Arra pedig kihatással lehet a videokártyád videómegjelenítési beállításai. (Pl lehet élénkíteni, világosítani, stb a lejátszott videókat. Nézd meg az ati/nvidia/intel beállításainál.)
2014. okt. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Igen ebben van valami, de ettől függetlenül nem jó valami. A renderelési ablakra nem emlékszem milyen a video. A lejátszó ugyanaz és a szín az nincs eltolva. Tehát valami renderelés közben történik. Nincs effekt a videon. Régebben is ez volt a megoldás az volt erre a hibára, hogy a vegas 12-t töröltem majd feltettem a vegas 13-at és jó lett."


Megmondom őszintén én premier pro-t használok így nem igazán vagyok tisztában a vegas "lelki világával". Esetleg ezt érdemes elolvasnod: [link]

2014. okt. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az általában a lejátszó hibája, a H.264 csinál ilyet, a gammáját vagy a brightnessét el tudja rontani. Ha a renderelt cuccot visszahúzva a Vegasba ugyanolyan képet kapsz, mint a vágás, akkor nincs baj a file-lal.
2014. okt. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ez nekem is tömörítési adatvesztésnek tűnik, amit elsősorban a színezet és színtelítettség csatornán szoktak megejteni a kodekek.
2014. okt. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nem veszteség, szimpla header olvasási hiba, egyszerűen rosszul interpretálja a gammát, ennyi.
2014. okt. 18. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!