Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Angol Windows7-em van, van...

Angol Windows7-em van, van valami olyan dolog, hogy ha letöltöm, magyarrá "változik"?

Figyelt kérdés
És ha van, akkor tudtok linket küldeni? Köszi! Ja és csak olyat, ami ingyenes (ha nincs ilyen, akkor meg mindegy)
2010. jan. 24. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
2010. jan. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Ezt egy "egyszerű földi halandó" is tudja telepíteni? Nem merem elindítani :S Mennyi szakértelmet igényel?
2010. jan. 24. 20:46
 3/8 anonim ***** válasza:
next > next > ok
2010. jan. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi :) amúgy olyan "állapotba" van a windows7-em hogy aktiválni kéne (de nem tudom hogy kell) azért nem múködik rajta a háttér pl meg kiírja néha hogy aktiváljam de lecancelezem akkor abbahagyja na mindegy így is működni fog ez a magyarosító?
2010. jan. 24. 20:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Fog, igen. Aktiváló meg van a neten..
2010. jan. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen? Mi az az aktiváló? Vagy hogy kell azt használni?
2010. jan. 24. 21:00
 7/8 anonim ***** válasza:

Ami nekem +4 ismerősömnek is működött, + ugye még a neten is láttam több száz hozzászólást akiknek működött, tehát sok embernek működik, az a 7loader 1.6.1d

Ez már nem olyan bonyolult, mint a "next->next->ok", hanem itt csak egy gombnyomás az egész, amit a leírás szokott írni.

2010. jan. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha még nem sikerült aktiválni a Win7-et, írj privibe küldök aktivátort, leírással.
2010. jan. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!