Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Blender program ingyenes?

A Blender program ingyenes?

Figyelt kérdés
Ingyenes ez a 3D-s program? Nem találtam torent oldalakon, ezért az oldalára mentem de ott nem írt ilyent (és ha jól értelmeztem akkor nem is láttam angol nyelvüt sem pedig xp kompatibilist) Valaki felvilágosítana?

2014. okt. 24. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:

"Blender is Free & Open Source Software"

[link]


Ugyanitt:

"Windows XP is not in (active) support anymore."

2014. okt. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 belapus ***** válasza:

"Blender is free and open source software. Free to use for any purpose, forever."


[link]


[link]

2014. okt. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 tabaki ***** válasza:

Annyira ingyenes, hogy még a forráskódja is szabadon letölthető. A telepítős .exe helyett töltsd le a zipelt változatot, és valahova kibontva indítsd el a blender.exe fájlt -- ha nem megy, bosszantó, de nem nagy baj. Nem írta be magát sehova, egyszerű törléssel eltávolítható.


Úgy néz ki, az XP-n valóban túlléptek Blenderék, de szerencsére az összes régebbi változatot letöltheted:

[link]

Keress egy olyat, amely XP-n is elfut. Segítségképpen: A 2.69-es még vígan megy nálam, tehát túl mélyre nem kell merülnöd a múlt kútjába.

2014. okt. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!