Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Google keresés - hogyan...

Google keresés - hogyan oldható meg, hogy a beírt szöveg a keresőmezőbe kerüljön végig és ne ugorjon fel a kurzor a címmezőbe a beírás kezdetekor?

Figyelt kérdés

2014. okt. 24. 12:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Beteszed a Google keresőjét a Könyvjelzők közé, én annak sávjából szoktam megnyitni, két-három ablakot is ebből. Ugyanígy nyitom meg a Gmailt is. Chrome böngészőm van.
2014. okt. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, ez már egy fokkal jobb, de még mindig balra fent van :)
2014. okt. 24. 12:53
 3/9 anonim ***** válasza:
Chrome böngésződ van? Akkor Három vonal a jobb felső sarokban, Beállítások, Induláskor. Nekem a Google keresője a kezdőoldalam. Megjelenés: kezdőoldal gomb és mindig látható legyen a könyvjelzősáv. Ezeket is jelöld be, Keresés, Google legyen az alapértelmezett.
2014. okt. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Minden lapomat így állítom be természetesen, már évek óta, csakhogy a Google viselkedése egyszer csak megváltozott, és arra vagyok kíváncsi van-e visszaállítási mód, kösz.
2014. okt. 24. 13:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Biztosan kapott már jónéhány frissitést, a legjobb lenne törölni és újra telepíteni. Ha jogosultság megosztásod van (Rendszergazda, Saját fiók), akkor azt válaszd. [link]
2014. okt. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A 38-as verzió van fenn, mi változik, ha letörlöm és telepítem a 38-ast ?
2014. okt. 24. 22:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Sokszori frissités után hiába van fent a legújabb, sokkal lassabb és hibás lehet. Az enyém már nem töltötte be az oldalakat, amikor berágtam és lecseréltem. Azóta nincs vele semmi gond.
2014. okt. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Az nem megoldás, sok felhasználót vettem fel és mindeygiknek töméntelen könyvjelzője van, ezeket meg nem akarom elveszíteni,

nem a lassúsággal van a baj, az mindig rendbejön ugyanis ha ráeresztem az Advanced Sytemcare-t a rendszerre...

2014. okt. 25. 13:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Ki lehet menteni a felhőbe a könyvjelzőket, úgy is újra lehet telepíteni.
2014. okt. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!