Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Word 2007 megnyitásakor...

Papa60 kérdése:

A Word 2007 megnyitásakor megnyílik egy ablak a következő szöveggel:Compile error in hidden modul:AZWizardmodul. Ha le OK-om akkor enged tovább. Hogy tudom ezt kijavítani?

Figyelt kérdés
Az előzménye egy letöltött Averi cimke szerkesztő szofter volt, ami nem működött és letöröltem. De ez sem ment simán. Nem engedte a törlést. Csak rendszer visszaállítással tudtam leszedni. Azóta van ez a problémám.

#error #Word 2007 #AZWizardModul
2014. okt. 30. 14:32
 1/1 coopper ***** válasza:

Szia.


Ha beirod googlének a modul nevét akkor igaz, hogy angol nyelven, de adni fog egy pár találatot : [link]


A következő a lényeg :


2003-as wordben használtál egy "Avery Dennison Label Wizard" Add-int, ami sem a 2007, sem a 2010 sem a 2013-as worddel nem kompatibilis.


A megoldás az, ha leinstalálod ezt az add-int :


[link]


De mivel irtad, hogy szabályosan nem tudtad törölni ezért javaslok egy regisztry takaritást kifejezetten erre az add-in-re vonatkoztatólag. (Ccleaner nevezetű programmal)


Sok sikert.

Üdv.

2014. okt. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!